Zarząd działającej przy kole Wrocław-Fabryczna sekcji „JELEC” zaprasza na zawody wędkarskie w dyscyplinie FEEDER. Zawody odbędą się w dniu 11.08.2019 przy ul. Folwarcznej. Zbiórka na łowisku do godz. 6:00. Zawody otwarte dla członków koła Wrocław-Fabryczna. Pula nagród wynosi 1500 zł. Odpłatność: 10 zł członkowie sekcji „Jelec”, 20 zł członkowie Koła Wrocław-Fabryczna. Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod numerem telefonu 600212564 kol. Zbyszek Kurzionek. ZAPRASZAMY.

Z uwagi na panującą aurę, zawody zostaną skrócone do 1 trwającej 4 godziny rundy. W związku z tym wpisowe będzie wynosić 5 zł. Miejsce oraz godzina rozpoczęcia zawodów nie ulegną zmianie.

Zarząd Koła PZW Wrocław Fabryczna

W niedzielę 09.06.2019 r, odbyły się zawody Sekcji „Jelec”. Uczestniczyło w nich 11 zawodników. Niestety z rybą było krucho i na 11 zawodników rybę złowiło tylko 2. Mistrzem Sekcji „Jelec” na rok 2019 został kol. Zbigniew Kurzionek wynikiem 1305 g, a wicemistrzem kol. Krystian Woliński 420 g . Ponieważ zostało dużo nagród rzeczowych Zarząd sekcji zorganizuje dodatkowe zawody, a o ich terminie będziemy informować. Zdjęcia z zawodów oraz dekoracji zwycięzców można obejrzeć na naszym fanpage .

W niedzielę 2.06.2019 r. na łowisku Cegielnia Stabłowicka odbyły się w naszym Kole otwarte Zawody Rodzinne. Pogoda oraz frekwencja dopisały. Dla najmłodszych uczestników były przygotowane upominki, a także po zakończeniu zawodów poczęstunek z grilla. Krótką fotorelację z imprezy można obejrzeć na naszym fanpage na Facebook , a poniżej przedstawiamy klasyfikację zawodów. Tymczasem już teraz zapraszamy na kolejne Zawody Rodzinne, które odbędą się 01.09.2019 r.

W dniu 30.06.2019 na łowisku przy ul. Folwarcznej we Wrocławiu rozegrane zostaną Feederowe mistrzostwa Koła Fabryczna (II rundy). Zbiórka zawodników na łowisku do godz. 6:00, wpisowe 10 zł. Wędkujemy na 1 wędkę wg regulaminu zawodów feederowych (przypon min. 50 cm oraz koszyczek bez rurki antysplątaniowej). Więcej informacji udzieli kol. Waldemar Kaczmarek (tel: 605 765 800). Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Zarząd wędkarskiej Sekcji "Jelec" działającej przy naszym Kole informuje, że w dniu 09.06.2019 odbędą się zawody wędkarskie o Puchar Wice-Przewodniczącego Sekcji. Miejscem rozegrania zawodów będzie rzeka Odra (Osobowice - Rędzin za II barkami). Wędkujemy na 1 wędkę w dyscyplinie feeder. Przewidziana pula nagród wynosi 1700 zł. Zapisy na łowisku do godziny 6:00. Odpłatność 10 zł członkowie Sekcji Jelec, 20 zł pozostali. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają członkowie Sekcji Jelec. Więcej informacji udzieli kol. Zbigniew Kurzionek tel. 600 212 564.

The latest news from the Joomla! Team

Okręg PZW Wrocław