W weekend 25-26 lipca br. na łowisku w Kaszycach Milickich odbyły się zawody o Puchar Prezesa naszego Koła. Najlepszy okazał się kol. Janusz Łachmańczuk wagą 10200 g. Gratulujemy!

Serdecznie zapraszamy na wyjazdowe zawody o Puchar Prezesa Koła Fabryczna. Zawody odbędą się w terminie 25-26.07.2020 r. w Kaszycach Milickich. Wyjazd z Wrocławia w sobotę 25 lipca o godz. 14:30 14:00 z Nowego Dworu. Po drodze planowany jest przystanek: Zaporoska/Grabiszyńska oraz na ul. Żmigrodzkiej. Możliwy dojazd własnym środkiem transportu. Wpisowe 50 zł (w tym koszt wędkowania 20 zł, pozostałe koszty w tym catering 30 zł). Członkowie Honorowi są zwolnieni z opłaty startowej. Wędkujemy na 2 wędki metodą dowolną (grunt, spławik) z wyłączeniem spinningu i żywca. UWAGA w zestawach nie używamy plecionek! Do wagi liczona jest największa ryba. Nagrody: I miejsce: Puchar i nagroda pieniężna 100 zł, wśród uczestników rozlosowane zostaną jeszcze 3 nagrody po 50 zł. Więcej informacji udzieli kol. Waldemar Kaczmarek (tel: 605 765 800). Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy, ilość miejsc ograniczona!

W niedzielę 12 lipca br, na kanale żeglugowym przy ul. Toruńskiej, odbyły się zawody towarzyskie Koła Fabryczna. W zawodach wzięło udział 19 zawodników. Najlepszy wynik uzyskał kol. Grzegorz Chorążkiewicz 4340g, drugie miejsce zajął kol. Waldemar Kaczmarek 4240g, a trzeci był kol. Obodyński Tomasz 3110g. Zwycięzcom gratulujemy! Pełna klasyfikacja poniżej:

W dniu 3 lipca br, zarybiliśmy staw "Cegielnia Stabłowicka" narybkiem węgorza w ilości 1,5 kg. Materiał zarybieniowy pochodził z puli przyznanej przez Okręg PZW. Osobą koordynującą był kol. Marian Obodyński, Komendant SSR w naszym Kole.

W sobotę 27 czerwca odbyły się zawody działającej w strukturach naszego Koła Sekcja Herbapol. W zawodach wzięło udział 10 zawodników i nikt tego dnia nie wracał "o kiju". Zwyciężył kol. Kalita Sebastian wynikiem 2848g, drugie miejsce zajął kol. Peszko Roman 2584 g, a trzeci był kol. Wilczyński Piotr 2161 g. Poniżej prezentujemy pełną klasyfikację i gratulujemy wyników!

W niedzielę 28 czerwca na stawie Cegielnia Stabłowicka odbyły się Towarzyskie Zawody Feederowe. Po długiej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19 mogliśmy wreszcie zacząć sezon. Niestety w tym roku nie są prowadzone klasyfikacje punktowe na wszystkich szczeblach zawodów, więc mają one formułę towarzyską. Nie przeszkodziło to jednak naszym 26 zawodnikom i zawodniczkom, którzy stawili się na łowisku. Zawody wygrał kol. Jan Plecień wagą 1450 gram, drugie miejsce zajął kol. Działa Zdzisław 933 g, a trzeci był kol Zmyślony Roman 645 g. Zwycięzcom gratulujemy!

The latest news from the Joomla! Team

Okręg PZW Wrocław