W niedzielę 30.08.2020 odbyły się zawody Sekcji Jelec o Puchar Zarządu Sekcji w dyscyplinie gruntowej. Mimo początkowo niesprzyjającej aury udział wzięło 17 zawodników. Po trwającej 5 godzin turze wyłoniono zwycięzcę, a został nim kol. Waldemar Kaczmarek z wynikiem 3200 g. Drugie miejsce zajął kol. Krystian Woliński 2250 g, a trzeci był kol. Adam Żak 1530 g. Na zakończenie zawodów odbyło się wręczenie nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów sekcji. Przed zawodami odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze Sekcji, które ponownie wybrało do Zarządu na stanowisko Prezesa kol. Grzegorza Chorążkiewicza, a na Zastępcę kol. Wojciecha Niezgodę.

Zarząd działającej przy Kole Wrocław-Fabryczna sekcji "Jelec" organizuje w dniu 30.08.2020r zawody wędkarskie na rzece Odrze przy E.leclerc (Most Trzebnicki). Zapisy do godz. 6 rano. Wędkujemy na jedną  wędkę (feeder, grunt) Pula nagród wynosi ponad 2000zł. W zawodach  mogą uczestniczyć tylko członkowie sekcji "Jelec". Przed zawodami odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze sekcji. Wszelkich informacji udziela kol. Zbigniew Kurzionek tel. 600 212 564. Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać maseczkę oraz długopis. Do zobaczenia na zawodach.

Serdecznie zapraszamy na wyjazdowe zawody o Puchar Prezesa Koła Fabryczna. Zawody odbędą się w terminie 25-26.07.2020 r. w Kaszycach Milickich. Wyjazd z Wrocławia w sobotę 25 lipca o godz. 14:30 z Nowego Dworu. Po drodze planowany jest przystanek: Zaporoska/Grabiszyńska oraz na ul. Żmigrodzkiej. Możliwy dojazd własnym środkiem transportu. Wpisowe 50 zł (w tym koszt wędkowania 20 zł, pozostałe koszty w tym catering 30 zł). Członkowie Honorowi są zwolnieni z opłaty startowej. Wędkujemy na 2 wędki metodą dowolną (grunt, spławik) z wyłączeniem spinningu i żywca. UWAGA w zestawach nie używamy plecionek! Do wagi liczona jest największa ryba. Nagrody: I miejsce: Puchar i nagroda pieniężna 100 zł, wśród uczestników rozlosowane zostaną jeszcze 3 nagrody po 50 zł. Więcej informacji udzieli kol. Waldemar Kaczmarek (tel: 605 765 800). Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy, ilość miejsc ograniczona!

W dniu 28.06.2020 na stawie Cegielnia Stabłowicka we Wrocławiu rozegrana zostanie I runda Zawodów Feederowych (zmiana podyktowana jest wysokim stanem wody na Odrze). Zbiórka i zapisy zawodników na łowisku do godz. 7:00, wpisowe 5 zł. Wędkujemy na 1 wędkę wg regulaminu zawodów feederowych (przypon min. 50 cm oraz koszyczek bez rurki antysplątaniowej). Wędkować będziemy od godziny 8:00 do 12:00. W trakcie zawodów planowany jest poczęstunek z grilla. W związku z tym, iż Główny Kapitanat Sportowy w dniu 8 czerwca 2020 r. podjął decyzję o rezygnacji z rozgrywania w 2020 roku zawodów rangi Mistrzostw Polski we wszystkich dyscyplinach wędkarskich oraz w dyscyplinie rzutowej, zawody będą miały charakter towarzyski (nie będzie w tym sezonie prowadzona klasyfikacja Grand Prix). Pamiętać należy o szczególnych środkach ostrożności w postaci maseczek oraz zachowaniu zalecanej odległości.

Zarząd Koła Wrocław - Fabryczna Polskiego Związku Wędkarskiego we Wrocławiu zwołuje Zwyczajne - Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW Wrocław - Fabryczna, które odbędzie się w dniu 09 lutego 2020 r. w sali Domu Wędkarza we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Wielkiego nr 65 o godzinie 9:30 - w I terminie lub w II terminie o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Członków do wzięcia udziału w Walnym Zgromadzeniu. Prosimy o zabranie ze sobą legitymacji członkowskiej PZW.

Zdrowych, wesołych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz wędkarskich sukcesów i pomyślności w nadchodzącym 2020 roku, członkom naszego Koła oraz ich rodzinom życzy Sekcja Jelec.