Sekcja Jelec

W dniu 01.08.2021 na rzece Odrze na wysokości sklepu E.Leclerc  odbyły się zawody wędkarskie o Mistrzostwo Sekcji „Jelec” w dyscyplinie feeder. Rywalizowało w nich 23 zawodników. Mistrzem Sekcji na rok 2021 został kolega Niezgoda Wojciech wynikiem 3800g. Zawody rozgrywane były w formule członkowie Sekcji plus zaproszeni goście, dlatego w klasyfikacji ogólnej na pierwszym miejscu jest kolega Działa Zdzisław wynikiem 6345 - zaproszony gość z sekcji Herbapol. Warunki pogodowe nas nie rozpieszczały -  deszcz padał w niektórych momentach dość intensywnie. Zarząd Sekcji serdecznie dziękuje za udział w zawodach, mimo niesprzyjających warunków wszystkim uczestnikom oraz zaprasza na następne zawody, o dacie których poinformujemy niebawem.

Zarząd sekcji JELEC informuje że w dniu 24.07.2021r. dokonał zakupu nagród na zawody sekcyjne, które odbędą się 01.08.2021 r. na rzece Odrze na wysokości sklepu E.Leclerc mamy zarezerwowane dwa sektory A i B. Zbiórka na parkingu na dole. W tym roku dzięki wielkiemu zaangażowaniu, przebojowości oraz wytrwałości naszego Zarządu, hojność naszych sponsorów przeszła nasze największe oczekiwania. Na nagrody wydaliśmy prawie 4000 zł. Serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów oraz tych którzy bezinteresownie pracują na rzecz PZW.

Zarząd sekcji "JELEC" zaprasza na zawody wędkarskie, które odbędą się w dniu 01.08.2021 r. na rzece Odrze, na wysokości sklepu Leclerc. Zbiórka i zapisy zawodników do godziny 7:00 na parkingu na dole. Wędkujemy od godziny 8:00 do 13:00  na jedną wędkę w dyscyplinie Feeder (sygnalizatorem jest drgająca szczytówka). Dzięki olbrzymiej pracy włożonej przez Zarząd Sekcji pula nagród wynosi ponad trzy tysiące złotych! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CZŁONKÓW SEKCJI. Dodatkowych informacji udzieli kol. Zbigniew Kurzionek pod nr. telefonu: 600 212 564.

W niedzielę 30.08.2020 odbyły się zawody Sekcji Jelec o Puchar Zarządu Sekcji w dyscyplinie gruntowej. Mimo początkowo niesprzyjającej aury udział wzięło 17 zawodników. Po trwającej 5 godzin turze wyłoniono zwycięzcę, a został nim kol. Waldemar Kaczmarek z wynikiem 3200 g. Drugie miejsce zajął kol. Krystian Woliński 2250 g, a trzeci był kol. Adam Żak 1530 g. Na zakończenie zawodów odbyło się wręczenie nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów sekcji. Przed zawodami odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze Sekcji, które ponownie wybrało do Zarządu na stanowisko Prezesa kol. Grzegorza Chorążkiewicza, a na Zastępcę kol. Wojciecha Niezgodę.

Zarząd działającej przy Kole Wrocław-Fabryczna sekcji "Jelec" organizuje w dniu 30.08.2020r zawody wędkarskie na rzece Odrze przy E.leclerc (Most Trzebnicki). Zapisy do godz. 6 rano. Wędkujemy na jedną  wędkę (feeder, grunt) Pula nagród wynosi ponad 2000zł. W zawodach  mogą uczestniczyć tylko członkowie sekcji "Jelec". Przed zawodami odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze sekcji. Wszelkich informacji udziela kol. Zbigniew Kurzionek tel. 600 212 564. Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać maseczkę oraz długopis. Do zobaczenia na zawodach.

Serdecznie zapraszamy na wyjazdowe zawody o Puchar Prezesa Koła Fabryczna. Zawody odbędą się w terminie 25-26.07.2020 r. w Kaszycach Milickich. Wyjazd z Wrocławia w sobotę 25 lipca o godz. 14:30 z Nowego Dworu. Po drodze planowany jest przystanek: Zaporoska/Grabiszyńska oraz na ul. Żmigrodzkiej. Możliwy dojazd własnym środkiem transportu. Wpisowe 50 zł (w tym koszt wędkowania 20 zł, pozostałe koszty w tym catering 30 zł). Członkowie Honorowi są zwolnieni z opłaty startowej. Wędkujemy na 2 wędki metodą dowolną (grunt, spławik) z wyłączeniem spinningu i żywca. UWAGA w zestawach nie używamy plecionek! Do wagi liczona jest największa ryba. Nagrody: I miejsce: Puchar i nagroda pieniężna 100 zł, wśród uczestników rozlosowane zostaną jeszcze 3 nagrody po 50 zł. Więcej informacji udzieli kol. Waldemar Kaczmarek (tel: 605 765 800). Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy, ilość miejsc ograniczona!

 W dniu 28.06.2020 na stawie Cegielnia Stabłowicka we Wrocławiu rozegrana zostanie I runda Zawodów Feederowych (zmiana podyktowana jest wysokim stanem wody na Odrze). Zbiórka i zapisy zawodników na łowisku do godz. 7:00, wpisowe 5 zł. Wędkujemy na 1 wędkę wg regulaminu zawodów feederowych (przypon min. 50 cm oraz koszyczek bez rurki antysplątaniowej). Wędkować będziemy od godziny 8:00 do 12:00. W trakcie zawodów planowany jest poczęstunek z grilla. W związku z tym, iż Główny Kapitanat Sportowy w dniu 8 czerwca 2020 r. podjął decyzję o rezygnacji z rozgrywania w 2020 roku zawodów rangi Mistrzostw Polski we wszystkich dyscyplinach wędkarskich oraz w dyscyplinie rzutowej, zawody będą miały charakter towarzyski (nie będzie w tym sezonie prowadzona klasyfikacja Grand Prix). Pamiętać należy o szczególnych środkach ostrożności w postaci maseczek oraz zachowaniu zalecanej odległości.

Zarząd Koła Wrocław - Fabryczna Polskiego Związku Wędkarskiego we Wrocławiu zwołuje Zwyczajne - Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW Wrocław - Fabryczna, które odbędzie się w dniu 09 lutego 2020 r. w sali Domu Wędkarza we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Wielkiego nr 65 o godzinie 9:30 - w I terminie lub w II terminie o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Członków do wzięcia udziału w Walnym Zgromadzeniu. Prosimy o zabranie ze sobą legitymacji członkowskiej PZW.

Zdrowych, wesołych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz wędkarskich sukcesów i pomyślności w nadchodzącym 2020 roku, członkom naszego Koła oraz ich rodzinom życzy Sekcja Jelec.

W dniu 11.08.2019 działająca przy Kole PZW nr 61 Wrocław-Fabryczna Sekcja „Jelec” zorganizowała feederowe zawody wędkarskie. Odbyły się one w miłej i przyjaznej atmosferze, a uczestniczyło w nich 16 zawodników. Niestety ryba znów nie dopisała, chociaż było lepiej niż za pierwszym razem. Zmagania wygrał kolega Waldek Kaczmarek wynikiem 2445 g, drugie miejsce zajął kol. Zdzisław Działa 1910 g, trzecie kol. Mariusz Zacharski 1450 g, czwarte kol. Kacper Zacharski 620 g, piąte kol. Woliński Krystian 450 g, szóste kol. Żak Adam 310 g, siódme kol. Szyszko Bogdan 190 g i ósme Haussman Grzegorz, którego ryby nie można było zważyć gdyż była za mała. Po zawodach rozdano nagrody za które serdecznie dziękujemy naszym sponsorom. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i do zobaczenia za rok – Zarząd Sekcji „Jelec”. Fotogaleria z wydarzenia na fanpage Koła Fabryczna na Facebook .

Zarząd działającej przy kole Wrocław-Fabryczna sekcji „JELEC” zaprasza na zawody wędkarskie w dyscyplinie FEEDER. Zawody odbędą się w dniu 11.08.2019 przy ul. Folwarcznej. Zbiórka na łowisku do godz. 6:00. Zawody otwarte dla członków koła Wrocław-Fabryczna. Pula nagród wynosi 1500 zł. Odpłatność: 10 zł członkowie sekcji „Jelec”, 20 zł członkowie Koła Wrocław-Fabryczna. Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod numerem telefonu 600212564 kol. Zbyszek Kurzionek. ZAPRASZAMY.

W niedzielę 09.06.2019 r, odbyły się zawody Sekcji „Jelec”. Uczestniczyło w nich 11 zawodników. Niestety z rybą było krucho i na 11 zawodników rybę złowiło tylko 2. Mistrzem Sekcji „Jelec” na rok 2019 został kol. Zbigniew Kurzionek wynikiem 1305g, a wicemistrzem kol. Krystian Woliński 420g . Ponieważ zostało dużo nagród rzeczowych Zarząd sekcji zorganizuje dodatkowe zawody, a o ich terminie będziemy informować. Zdjęcia z zawodów oraz dekoracji zwycięzców można obejrzeć na fanpage naszego Koła .

Zarząd wędkarskiej Sekcji "Jelec" informuje, że w dniu 09.06.2019 odbędą się zawody wędkarskie o Puchar Wice-Przewodniczącego Sekcji. Miejscem rozegrania zawodów będzie rzeka Odra (Osobowice - Rędzin za II barkami). Wędkujemy na 1 wędkę w dyscyplinie feeder. Przewidziana pula nagród wynosi 1700 zł. Zapisy na łowisku do godziny 6:00. Odpłatność 10 zł członkowie Sekcji Jelec, 20 zł pozostali. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają członkowie Sekcji Jelec. Więcej informacji udzieli kol. Zbigniew Kurzionek tel. 600 212 564.

   
© Koło PZW Wrocław Fabryczna