Koło PZW nr 41 PILCZYCE Wrocław oraz Koła; PZW Wrocław - „Fabryczna" ; PZW Wrocław - „Krzyki" ; PZW Wrocław - „Odra" zapraszają dzieci i młodzież - uczniów wrocławskich szkół podstawowych i gimnazjów, zrzeszonych i niezrzeszonych w PZW, oraz młodzież z województwa dolnośląskiego na otwarte zawody wędkarskie: JESIENNY PUCHAR PILCZYC 2016 inaugurujące zajęcia szkółek ekologiczno - wędkarskich 2016/2017 zawody odbędą się w sobotę 24 września 2016r. na łowisku: Glinianka „Pilczyce" - zbiórka na miejscu zawodów o godz. 8.30 (brzeg od ul. Lotniczej) dojazd tramwajami: 3, 10, 20, 33 autobus: 128, 136 można dojechać autobusami od strony Kozanowa ale od ul. Lotniczej jest najbliżej...

 


Zawodom patronują:

- Komisja ds. Młodzieży Zarządu Okręgu PZW we Wrocławiu

Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach wiekowych:

- do 10 lat (rodzic lub opiekun na stanowisku, osoba pełnoletnia)**
- do 14 lat (1 opiekun na 2-3 zawodników)
- do 16 lat (muszą posiadać kartę wędkarską)

Zawodników obowiązuje Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW
Wszyscy zawodnicy muszą posiadać wędkę , wypychacz oraz siatkę do przechowywania złowionych ryb, które po zważeniu zostaną wpuszczone w stanie żywym do wody (nie dotyczy sumika karłowatego czyli byczka).
Pożądana jest obecność rodziców lub opiekunów zawodników dwóch pierwszych kategorii wiekowych.

szczegółowych informacji udzielają:
- Mieczysław Mazur tel. 697 675 413
- Zbigniew Michalik tel. 506 875 259
- Jacek Stążka tel. 602 178 323

Organizatorzy przewidują: Puchary za 3 pierwsze miejsca w każdej kategorii, 1 puchar za największą rybę, puchar dla najmłodszego uczestnika, dyplomy za pierwszych 6 miejsc w każdej kategorii, nagrody rzeczowe dla zwycięzców i nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników zawodów oraz słodkie co nieco.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MŁODYCH SYMPATYKÓW WĘDKARSTWA!

**- startować mogą wszyscy - nawet niezrzeszeni w PZW- tych szczególnie gorąco zapraszamy!!!

   
© Koło PZW Wrocław Fabryczna