W niedzielę 29 marca na Cegielni Stabłowickiej rozegrane zostały zawody o Puchar Wiosny Koła Fabryczna. Mimo nie najlepszej pogody dopisała frekwencja spragnionej wędkowania braci naszego koła. Po krótkim przemówieniu Prezesa naszego Koła oraz objaśnieniu zasad odbyło się losowanie stanowisk. Zawody przebiegały w koleżeńskiej atmosferze, a na ich zakończenie zaplanowany był poczęstunek. Tutaj podziękowania dla kolegi Mirka, który serwował wyborną "giętą" z grilla oraz kaszankę. Oprócz punktów do zdobycia była jeszcze jedna nagroda - kołowrotek, którą ufundował kol. Darek Leszczyński. A zdobył ją kol. Roman Malinowski za największą masę złowionych ryb. Zwycięzcom gratulujemy! Klasfikacja punktowa z zawodów znajduje się w dziale "Wyniki Zawodów".
   

Okręg PZW Wrocław  

26 marzec 2019

   
© Koło PZW Wrocław Fabryczna