2024-07-27

W dniu 16 maja 2009 na rzece Odrze, na Swojcu, na wysokości Polmosu odbyły się Mistrzostwa Drużynowe Koła PZW Wrocław Fabryczna. Do zawodów zgłosiło się 14 trzyosobowych drużyn w tym także drużyna kobieca. Początek zawodów okraszony był słoneczną pogodą, lecz później zachmurzyło się i zaczął padać deszcz. Nie przeszkodziło to jednak naszym zawodnikom i zawodniczkom w wędkowaniu. Zawody rozegrane zostały w formie jednej rundy (bez zmiany stanowisk), łowiliśmy na jedną wędkę metodą dowolną (grunt, spławik). Drużynowym Mistrzem Koła na rok 2009 została drużyna Nowy Dwór w składzie: Cybura Zbigniew, Grabowski Robert, Kaczmarek Waldemar. Drugie miejsce zajęła drużyna Wabco1 w składzie: Nowakowski Piotr, Czerwiński Michał, Obodyński Tomasz. Trzecie miejsce zajęła drużyna Wabco3 w składzie: Małolepszy Witold, Obodyński Marian, Wolny Jarosław. Na zakończenie zawodów zostały podane wyniki, a zwycięzcom wręczone nagrody pieniężne oraz pamiątkowe medale.