2024-06-20

Waldemar Kaczmarek i Michał Madejski

W dniach 28-29 maja odbyły się zawody o Puchar Prezesa Koła Wrocław-Fabryczna. Po przyjeździe na naszą stanice znajdującą się nad malowniczym jeziorkiem w miejscowości Wilcze zostaliśmy ugoszczeni przez naszych gospodarzy wspaniałym posiłkiem (goloneczka z kapustą), w trakcie biesiady zapoznano uczestników zawodów z regulaminem oraz przebiegiem zawodów, po czym nie pozostało nic innego jak udać się na łowisko. Wędkowaliśmy od godz 16 w sobotę do godz 10 rano w niedziele. Zawody odbywały się w kategorii Grand Prix – na największa rybę, dodatkowo nasz kol. Wiceprezes ds. gospodarczych: Zygmunt Lipczyński ufundował symboliczną nagrodę – pamiątkę dla osoby, która złowi najdłuższą rybę. W niedziele po powrocie z łowiska nastąpiło ważenie ryb oraz odczytanie wyników, gospodarze pożegnali nas jeszcze wspaniałą grochówką i kaszaneczką z grilla. I tak zawody wygrał kol Madejski Michał ( Sekcja Wabco ) łowiąc karasia o wadze 718 g, 2 miejsce zajął kol Kaczmarek Waldemar ( sekcja Nowy Dwór) leszczem o wadze 618 g, a 3 miejsce zajął kol. Czupryński Dariusz ( sekcja Wabco ) leszczem o wadze 487 g.

 

Waldemar Kaczmarek – najdłuższa ryba

W kategorii na najdłuższą rybę wygrał kol .Waldemar Kaczmarek leszczem 43 cm. Pozdrawiamy serdecznie naszego prezesa Zdzisława Grossa.

Szczególne podziękowania dla gospodarzy: Iwonki , Zygmunta , Mirka i Michała, Kapitana Sportowego oraz sędziów: Waldka, Adama oraz Piotrka.

Na następne zawody o Puchar Prezesa zapraszamy do Wilczego już za rok, jednak cały czas zapraszamy do naszej stanicy, w której spokojnie i miło możemy spędzać czas.