2024-07-27

W Dniu 29.08.2021 r. na Łowisku Cegielnia Stabłowicka Zarząd Koła Wrocław-Fabryczna organizuje cykliczne zawody wędkarskie oraz sprawnościowe. Jak co roku zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnej zabawy i rywalizacji nad wodą. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie opłaconej karty wędkarskiej i członkowskiej przez jednego członka rodziny. Zapisy do zawodów wędkarskich i sprawnościowych do godz. 9:00 przy „Karpiodylu” – zejście od ul. Głównej. Regulamin zawodów przedstawią sędziowie, a także będzie można się z nim zapoznać w gablocie nad stawem. Wszystkie dzieci, które chcą uczestniczyć w zawodach muszą mieć opiekunów. Ze względu na epidemię prosimy wszystkich uczestników o zachowanie standardów sanitarnych. Serdecznie zapraszamy wszystkich, dla których wędkarstwo jest pasją i sposobem na miłe spędzenie czasu nad wodą. Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Do zobaczenia nad wodą!