2024-07-27

W niedzielę 11 czerwca 2023 r. odbyły się zawody Klubu Seniora działającego przy naszym Kole. Wystartowało w nich 12 zawodników na 20 członków zrzeszonych w Klubie. Zawody wygrał kol. Kaczmarek Waldemar, drugie miejsce zajął kol. Działa Zdzisław, a trzeci był Wielęgowski Tadeusz (najstarszy w klubie). Zwycięzcom gratulujemy! Krótka fotogaleria znajduje się na naszym fanpage na Facebook. Szanowni Seniorzy, jeżeli chcą Państwo przyjemnie spędzić czas w doskonałej życzliwej atmosferze serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych członków Koła PZW Wrocław-Fabryczna, aby przyłączyli się do naszego Klubu SENIORA. Zatem jeżeli interesuje Cię wędkarstwo i przyroda, lubisz sportową rywalizację, chciałbyś zdobywać medale, puchary i inne nagrody w zawodach wędkarskich zapraszamy do Klubu Seniora. Wszelkich informacji udziela kol. Iwona Muawad  tel. 664 069 308.