2024-07-17

W dniach 6-7 lutego 2010 r. rozegrane zostały zawody w dyscyplinie morskiej o „Puchar Burmistrza Darłowa” zaliczane do Grand Prix Polski. Miło nam poinformować iż w zawodach tych startowali członkowie naszego Koła. Najlepszy był Piotr Nowakowski, który zajął w klasyfikacji końcowej 9 miejsce. Poniżej przedstawiamy pełną klasyfikacje:

 

M-ce

w

zaw.

Nazwisko  i imię Reprezentant Sektor /

Miejsce

Pkt.

GPx

Punkty Ilość

ryb

Najdł.

ryba

1. Bajer Jerzy Okręg PZW Koszalin E/1 10 1039 19
2. Sosnowski Krzysztof Okręg PZW Mazowiecki – Warszawa C/1 10 1026 18
3. Bubień Jan WKS M „Konger” Poznań A/1 10  828 15
4. Lamorski Mariusz Okręg PZW Szczecin D/1 10  412  5
5. Getka Mariusz Okręg PZW Koszalin B/1 10  358  6
6. Drewnik Zdzisław SKWM „Dorsz”  PZW Wrocław E/2  9  816 15
7. Kozak Piotr „Solvkroken”  Team Warszawa C/2  9  813 15
8. Bernat Juliusz  KWS „Mikado Abramis” Łomianki A/2  9  737 14
9. Nowakowaski Piotr SKWM „Dorsz” PZW Wrocław D/2  9  379   6
10. Kamiński Wiesław SKWM „Dorsz: PZW Wrocław B/2  9  224   4
11. Ornat Ryszard Okręg PZW Szczecin E/3  8  765 14
12. Przybylak Marek KWS „Mikado Abramis” Łomianki C/3  8  744 14
13. Kondrat Grzegorz WWKS „Słupia” Słupsk A/3  8  605 11
14. Litwiński Rajmund „Mistsrall Fishing Team” Legionowo D/3  8  338   5
15. Tatarek Leszek WKS „MAX” przy OPZW Bydgoszcz B/3  8  171   3
16. Mioduszewski Stanisław  WKSM „Konger” Poznań E/4  7  731  13
17. Stefanik Wiesław SKWM „Dorsz” PZW Wrocław C/4  7  677  12
18. Ciesielski Janusz PKWM „Stornia” Poznań A/4  7  548  10
19. Podkański Łukasz Okręg PZW Szczecin D/4  7  320    5
20. Czapiewski Dariusz Okręg PZW Koszalin B/4 7 160  3
21. Ziółkowski Piotr „Solvkroken” TEAM Warszawa E/5 6 726 13
22. Musiał Jerzy PKWM „Stornia” Poznań C/5 6 648 12
23. Panas Łukasz MKS „Belona” Wrocław A/5 6 505  9
24. Janiak Witold Okręg PZW Mazowiecki Warszawa D/5 6 290  5
25. Rudomina Tomasz WKS „Jedynka” Jelenia Góra B/5 6 158  3
26. Laskosz Tadeusz SKWM „Dorsz’ Wrocław C/6 5 647 12
27. Olma Roman SKWM „Dorsz’ Wrocław E/6 5 561 10
28. Kaczmarek Waldemar SKWM „Dorsz’ Wrocław A/6 5 462  8
29. Pietrzyk Piotr WKSM „Konger” Poznań D/6 5 283  5
30. Rudnicki Andrzej Okręg PZW Mazowiecki Warszawa B/6 5 131  2
31. Chwastek Wojciech Okręg PZW Koszalin C/7 4 605 11
32. Nowak Waldemar PKWM „Stornia” Poznań E/7 4 549 10
33. Bednarski Wiesław WKS „Mikado Abramis” Łomianki A/7 4 438  8
34. Czapliński Zygmunt SKWM „Dorsz” Wrocław D/7 4 239  4
35. Głodek Grzegorz WKS „MAX” przy OPZW Bydgoszcz B/7 4 115  2
36. Białkowski Tadeusz PKWM „Stornia” Poznań C/8 3 602 11
37. Mikuła Piotr WWKS „Słupia” Słupsk E/8 3 537 10
38. Ziniewicz Krzysztof WWKS „Słupia” Słupsk A/8 3 410  7
39. Mogilnicki Czesław Okręg PZW Szczecin D/8 3 229  3 91,0
40. Szot Wiesław SKWM „Dorsz’ Wrocław B/8 3 109  2
41. Wiankowski Witold GKWS „Neptun” Gdańsk C/9 2 555 10
42. Łuszcz Sebastian SKWM „Dorsz’ Wrocław E/9 2 535 10
43. Ziemiecki Dionizy Okręg PZW Mazowiecki Warszawa A/9 2 284  5
44. Ratajczak Aleksander WKSM „Konger” Poznań D/9 2 226  4
45. Jaroszyński Tomasz „Bystrzyca” Okręg PZW Lublin B/9 2 106  2
46. Drewnik Jan SKWM „Dorsz” Wrocław C/10 1 553 10
47. Jasik Wojciech Okręg PZW Mazowiecki Warszawa E/10 1 384  7
48. Kisielewicz Krzysztof SKWM „Dorsz” Wrocław A/10 1 224  4
49. Czeczil Jarosław MKS „Belona” Wrocław D/10 1 218  4
50. Mróz Mariusz WKSM „Konger” Poznań B/10 1  60  1
51. Ziółkowski Jan WKS „Max” przy OPZW Bydgoszcz C/11 552 10
52. Szaja Kazimierz Okręg PZW Szczecin E/11 378  7
53. Kaleta Krzysztof KWS „Zwierzyniec Kraków A/11 223  4
54. Irek Bogdan MKS „Belona” Wrocław D/11 192  3
55. Król Andrzej GKWS „Neptun” Gdańsk B/11  54  1 44,0
55. Stochaj Dariusz GKWS „Neptun” Gdańsk B/11  54  1 44,0
57. Tokarski Andrzej Okręg PZW Szczecin C/12 491  9
58. Szczeciński Jerzy SKWM „Dorsz” Wrocław E/12 375  7
59. Ogorzelski Janusz WWKS „Słupia” Słupsk A/12 219  4
60. Jaroszek Bogdan SKWM „Dorsz” Wrocław D/12 190  3
61. Kosiński Janusz PKWM „Stornia” Poznań C/13 433  8
62. Bochenek Andrzej MKS „Belona” Wrocław E/13 337  6
63. Wach Piotr PKWM „Stornia” Poznań A/13 217  4
64. Krawczyk Bogusław MKS „Belona” Wrocław D/13 135  2
65. Kończakowski Zbigniew SKWM „Dorsz” Wrocław C/14 375  7
66. Joachimiak Wojciech MKS „Belona” Wrocław A/14 167  3
67. Panasiuk Piotr „Solvkroken Team” Warszawa D/14  67  1
68. Janiak Ryszard WKS „Jedynka” Jelenia Góra C/15 275  5
69. Siwek Sobiesław PKWM „Stornia” Poznań A/15 165  3
70. Kopyla Stanisław WKS „Jedynka” Jelenia Góra D/15  51  1
71. Mak Kryspin MKS „Belona” Wrocław A/16 112  2
72. Gębski Mieczysław MKS „Belona” Wrocław A/17  57  1
75. Malek Mirosław  GKWS„Neptun” Gdańsk – Sierakowice B/18    0   0
75. Jarosiewicz Henryk WKS „Aramis Mikado” Łomianki B/18    0   0
75. Trelik Tomasz Okręg PZW Mazowiecki Warszawa B/18    0   0

– Łącznie złowiono 503 szt. dorszy o długości razem 23.159 cm.

– Największa rybę złowił Kol. Mogilnicki Czesław z Okręgu PZW Szczecin – dorsz 91,0 cm.

– Najlepsze jednostki to: „BOMIK” i „ALISIA”.

– Nagrodę „fair pley „ przyznano Kol. Mariuszowi Getka za użyczenie własnej wędki Koledze, któremu wędka uległa uszkodzeniu.

źródło: Okręg PZW w Koszalinie