2024-03-28

Szanowni Wędkarze, informujemy, iż uruchomiony został już system opłat rocznych dla naszych wędkarzy poprzez platformę e-zezwoleń (LINK W MENU PO LEWEJ). Dzięki tej platformie można uiścić opłatę roczną bez wychodzenia z domu pod warunkiem możliwości wysłania przelewu przez internet.

Nie jest konieczne udawanie się do skarbnika w swoim kole PZW. Po wypełnieniu wszystkich rubryk swoimi danymi należy wybrać z otwieranej listy Okręg PZW we Wrocławiu i koło, do którego należymy. Po wybraniu Okręgu PZW we Wrocławiu pojawi się opcja wyboru zezwolenia rocznego. Należy wybrać stosowną opcję zezwolenia rocznego dotyczącą naszych opłat np. dorosła osoba nie posiadająca żadnych zniżek uiszczająca pełną składkę zapłaci kwotę 270 zł tj. 100 zł składki członkowskiej, 160 zł składki okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód oraz 10 zł opłaty. (opłata za możliwość płatności poprzez PAYU oraz związane z tym koszty)Każda osoba po opłaceniu składek otrzyma zezwolenie na podanego w formularzu e-maila, które należy wydrukować i posiadać ze sobą w trakcie dokonywania amatorskiego połowu ryb. W mailu będzie również podany link do rejestru połowów, który należy w całości wydrukować i posiadać ze sobą w trakcie wędkowania.

W razie pytań lub wątpliwości pomocy udzieli pracownik biura ZO Kol. Adam Suchorab w godzinach pracy pod numerem telefonu 793 300 378.Poniżej tabela z rozpisanymi opłatami w zależności od przysługujących zniżek:(na stronie e-zezwoleń do każdej opłaty składek dodana jest już opłata w kwocie 10 zł).