W niedzielę 22.04.2018 odbędą się zawody rozpoczęcia sezonu Koła Fabryczna. Spotykamy się na Cegielni Stabłowickiej przy "Karpiodylu". Koniec rejestracji zawodników i losowanie stanowisk odbędzie się o godzinie 8:00. Wędkujemy na 2 wędki metoda dowolna (grunt lub spławik z wyłączeniem spinningu). Do wagi brane będą 3 największe ryby. Wpisowe 10 zł, dzieci i młodzież do lat 16 oraz kobiety zwolnieni są z opłaty startowej. Przewidziany jest poczęstunek z grilla. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei, miłości i radosnego nastroju, a także wielu sukcesów wędkarskich w rozpoczynającym się sezonie Wędkarzom oraz Ich Rodzinom życzy Zarząd Koła PZW Wrocław Fabryczna.

Wyjazd na Morskie Mistrzostwa Koła odbędzie się 6.04.2018 z Dworca Nadodrze. Zbiórka o godzinie 8:00. W autokarze będą zbierane opłaty - 350 zł. Każdy z uczestników musi posiadać przy sobie dowód tożsamości. Więcej informacji udzieli Kapitan Sportowy kol. Ryszard Szmaj (tel. 609 807 948).

Z okazji przypadającego 19 marca Dnia Wędkarza składamy wszystkim koleżankom , kolegom wędkarzom oraz ich rodzinom życzenia udanego sezonu wędkarsko - sportowego , miłych i sympatycznych spotkań nad wodą oraz taaaaaaaaaaaaakiej ryby składa Zarząd Koła Wrocław Fabryczna.

W poniedziałek 12.03.2018 r. o godzinie 16:30 w siedzibie Koła Fabryczna przy ul Kazimierza Wielkiego 65 odbędzie się spotkanie organizacyjne strażników i kandydatów na strażników SSR Koła Fabryczna. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Informujemy, że termin zgłoszenia uczestnictwa w Morskich Mistrzostwach Koła, które odbędą się w Darłowie w dniach: 7-8.04.2018, wraz z wpłatą bezzwrotnej zaliczki w kwocie 200 zł upływa w dniu 12.03.2018 (decyduje data wpłaty). Koszt uczestnictwa w zawodach wynosi 600 zł, a obejmuje on: przejazd autokarem, 2 noclegi w hotelu "Korsarz", 2x wypłynięcie (jednostki Alicja i Henryk Sz.), 2x obiado-kolacja, Organizator zastrzega sobie prawo do skrócenia tego terminu w przypadku wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc. Zapisy prowadzi Kapitan Sportowy Koła Fabryczna kol. Ryszard Szmaj (tel 609 807 948). Ostatnie wolne miejsca!

The latest news from the Joomla! Team

Okręg PZW Wrocław