W niedzielę 24.03.2019 odbędą się zawody rozpoczynające sezon 2019 w Kole Fabryczna. Zorganizowane zostaną na będącym pod opieką naszego Koła stawie - Cegielni Stabłowickiej. Zapisy zawodników na łowisku do godziny 8:00, a łowić będziemy od godz. 9:00 do 13:00, na 2 wędki (grunt, spławik) z wyłączeniem spinningu. Zawody odbywać się będą na żywej rybie, a do wagi będą brane pod uwagę 3 największe sztuki. Wpisowe wynosi 10 zł. Po zawodach zapraszamy uczestników na Grilla.

Zarząd Koła Wrocław - Fabryczna Polskiego Związku Wędkarskiego we Wrocławiu zwołuje Zwyczajne - Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW Wrocław - Fabryczna, które odbędzie się w dniu 16 lutego 2019 r. w sali Domu Wędkarza we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Wielkiego nr 65 o godzinie 9:30 - w I terminie lub w II terminie o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Członków do wzięcia udziału w Walnym Zgromadzeniu. Prosimy o zabranie ze sobą legitymacji członkowskiej PZW.

Jak informuje strona www naszego Okręgu, od dnia 1 stycznia 2019 dostępny jest nowy akwen dla wędkarzy, usytuowany przy ul. Karczemnej we Wrocławiu. Mapka poniżej.

źródło: PZW Okręg Wrocław

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku 2019 życzymy wszystkim Wędkarzom rodzinnej atmosfery oraz ciepła i radości przy wigilijnym stole. W Nowym Roku natomiast życzymy pogody ducha, samych sukcesów i oczywiście udanych wypraw na ryby.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w nocy z 3 na 4 listopada 2018 r. zmarł nasz kolega Tadeusz Kaczmarek. Honorowy Członek naszego Koła. Długoletni działacz Zarządu naszego Koła, Wiceprezes ds. organizacyjnych, Członek Okręgowej Komisji Rewizyjnej oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Koła.  Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 8 listopada 2018 r. o godzinie 10:40 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Osobowickiej we Wrocławiu.

Zapraszamy na Spinningowe Mistrzostwa Koła Fabryczna, które odbędą się w dniu 14.10.2018 r, na kanale powodziowym i żeglugowym od jazu bartoszowickiego do ujścia do Odry. Zbiórka o godz. 7:00 na łowisku przy ul. Folwarcznej. Opłata startowa 5 zł. Więcej informacji udzieli kol Waldemar Kaczmarek tel. 605 765 800.

Mapka dojazdu poniżej:

The latest news from the Joomla! Team